Whatsapp Görüşmesi Başlat

Sıkça Sorulan Sorular


1. Tasarım hizmetiniz gerçekten ücretsiz mi?

2. Şablonları kullanıyor musunuz?

3. Tasarım süreci nasıl işliyor?

4. Kaç düzeltme üstleneceksiniz?

5.Tasarım süreci ne kadar sürmektedir?

6. Gelecekteki kullanım için dizaynı dosyada saklıyor musun?

—————

1. Tasarım hizmetiniz gerçekten ücretsiz mi?

Evet. Kartvizitlerini bizden satın alan özel üretim yapılan kartvizitler için müşteriye ücretsiz bir tasarım hizmeti sunuyoruz. Bunun dışında standart kartvizitler, broşür, diğer fabrikasyon fason üretimler için tasarım hizmetimiz mevcut değildir.

2. Şablonları kullanıyor musunuz?

Hayır. Her kart tasarımı isteğe göre düzenlenmiştir. Sanatsal öğeleri şirketlerin ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Kartın temsil ettiği kişi veya kuruluş kadar benzersiz olmasını sağlamanın tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz.

3. Tasarım süreci nasıl işliyor?

Bir ısmarlama ürün siparişinin biraz yıldırıcı olabileceğini anlıyoruz. Süreci olabildiğince ağrısız yapmaya çalışıyoruz. Birkaç bilgi toplamış olduktan sonra, tasarım ekibimiz ilk konsepti ve ilk taslağı bir araya getirir.  Gerçekçi bir dijital Simülasyon üretiyoruz. Bu, bir keresinde üretilen kartın tam olarak nasıl görüneceğini gösterir. Ardından, geri bildirimlerinizi kullanarak,  % 100 memnun kalana kadar değişiklik yaparız.

4. Kaç düzeltme üstleneceksiniz?

Taahhüt etmeye hazır olduğumuz gözden geçirme sayısına bir sınır koymuyoruz. Tek şartımız sadece müşteri olarak, gönderilen her bir kanıt için yapıcı geribildirim sağlayın. Bu, süreci ileriye doğru ilerletebilmemize ve mutlu olduğunuz bir tasarıma daha yakın olmanıza ve bilgilerin tarafınızdan dikkatlice kontrol edilmesinde bizlere yardımcı olmuş olursunuz.

5.Tasarım süreci ne kadar sürmektedir?

Yoğunluğumuza göre 1-2 işgünü bulabilmektedir.

6. Gelecekteki kullanım için dizaynı dosyada saklıyor musunuz?

Evet. Tüm çalışmalarınızı uzun yıllar veritabanımızda saklıyoruz.

TReticaret Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage