Whatsapp Görüşmesi Başlat

Kartvizit Tasarlarken Uyulması Gereken Kurallar


Kartvizit yaptırmanız için 5 farklı seçenek

Bugünkü kartvizit, ister kendi ister bir istemci için olsun, bir portföyün iyileştirilmesi için önemli bir parça olabileceğini kanıtlamıştır. Gerekli bilgileri içeren sadece tipografik bir dikdörtgen kartvizit fikri tamamen tükenmiş ve bugünkü kartvizitler çok fazla tasarıma sahip.

Birçok durumda iş kartınız işinizi ve kendinizi başka ellerde gösterecektir, bu nedenle en iyi sonucu elde etmek için mevcut tüm araçları kullanmanız gerekir.

Baskı kaplamaları, artık iş tanımınızı çok özel kılan ve tasarımını geliştiren en büyük araçlardan biri haline getirmenin büyük bir parçasıdır; burada bir sonraki kartvizit projenizde kullanabileceğiniz

5 farklı bitiş yolunu göreceksiniz.

Lak ve Kabartma Lak seçenekleri

Kartvizitte en çok kullanılan kaplamalarından biri budur; günümüzde herhangi bir grafik yerine basılmış kartların birçoğu eski kâğıt yerine bir vernik kaplaması içermektedir.

Kabartma laklı kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm bir yazı yada ürününüz kaplamalı olarak basılabilir. 

Vernik kaplaması, mat ürün, ipeksi veya parlaklığın, daha uzun süre kağıdı korumak için kartvizit üzerine uygulanabileceği ve ayrıca tasarımın görünümünü ve kalitesini arttıran bir kaplamadır.

Bir vernik kartı plastik bir hisse sahiptir ve aynı zamanda çok parlaktır.

Kabartma lak alanlarını zenginleştirmek için kullanılan vernik kaplama hissi ile rengin daha zengin ve parlak görünmesini sağlar.

Kartvizitlerinizde farklı özel kesimler yaptırabilirsiniz.

Bugünkü kartvizitlerin dikdörtgen şekle sahip olması gerekmediğini fark ettikçe,  Tasarımcıların yaratıcılığı, iş ihtiyaçlarına göre her türden kartvizit yapıyor.

Kalıp kesme, kartın farklı şekillerde kesilmesi için basit bir işlemdir, kartın ötesine bakmak veya ona farklı şekil vermek için çok kullanılır.

KARTVİZİTLERDE VARAK YALDIZ KAPLAMA ALTIN GÜMÜŞ, VS

Folyo sıkışması, kartvizitin hoş bir doku hissi ve görünümüyle zarafete dokunmasını sağlar. Bu işlem, ısıtılmış bir kalıp ile renkli bir folyoyu kart kağıdına bastırarak oluşturulur. Çoğunlukla tipografi ve logoları geliştirmek için kullanılır.

 

KATLAMALI KARTVİZİT

Katlanmanın ne olduğunu biliyoruz, çeşitli katlama türleri var ancak kartvizitler, kartın üzerine bilgi koymak için iki kat boşluk bırakan bitiş seçeneği olarak tek bir katla görünmeye başlıyor ve buna benzersiz bir dokunuş dokunuyor.

 

LETTER PRES ÇUKUR BASKILI KARVİZİTLER

Kabartma, mürekkep veya folyo kullanmaksızın karton kağıdına ısıyla basılarak oluşturulur. Karta çok güçlü doku hissi verir ve bazı durumlarda 3 boyutlu görsel efekt verir.

Debossing, baskıyı bastırarak kabartmanın ters etkisidir. Aynı düşüşü veriyor fakat kağıt aslında dışarı çıkıntı yapmadan olduğu yerde ezme işlemi ile  sıkıştırma sağlanıyor. Ayrıca 3 boyutlu görsel efektler olarak estetik kaliteli bir işçilik sağlıyor.

 

Doğru seçimler..

Bu bitirme baskı seçeneklerinin her birinin farklı bir görünüm verdiğini ve kartlara fazladan bir kenar sağladığını fark ettiniz, sizi iyi tanıdıysanız sizi diğerlerinden farklı kılacaktır. Gördüğünüz gibi yalnızca bir bitiş yapmak zorunda değilsiniz, bunları bir çok yaratıcılıkla birleştirebilir ve toplam benzersiz bir kartvizit oluşturabilirsiniz.

 

Doğru yerdesiniz

Kartvizitleri basmak için en iyi çevrimiçi stüdyolardan birisiyiz. Bu seçimde gösterilen kartların çoğu tarafımızdan basılmıştır. portföylerimizde kendiliğinden konuşmaktadır ve baskılarda üst düzey sonuçlarını görebilirsiniz.

kartvizit baskılarınızda sınırsız seçenekler sunuyoruz, toplu üretimin dışında belli kurallara belli kalıplara sıkışmak zorunda değilsiniz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜÇLÜ ALT YAPIYLA
ALIŞVERİŞİNİZ GÜVENDE
Kapıda Ödeme
KAPIDA ÖDEME
NAKİT VEYA KREDİ KARTI
ÖDEMELER KAPINIZDA
Ücretsiz Kargo
ÜCRETSİZ KARGO
ALIŞVERİŞLERİNİZDE
KARGO ÜCRETİ ÖDEMEYİN
Hızlı Kargo
HIZLI GÖNDERİ
SİPARİŞLERİNİZ
AYNI GÜN KARGODA
Taksit İmkanı
TAKSİT İMKANI
KREDİ KARTINIZA ÖZEL
12 TAKSİT İMKANI
Whatsapp
WHATSAPP
05305001982
TReticaret Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage